Puff Bar Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Puff Bar, son zamanlarda oldukça popülerleşen tek kullanımlık bir elektronik sigara modelidir. Temel olarak içerisinde bir pil, ısıtıcı bobin ve likit bulunduran, kullanımı ise basit ve pratik olan bir cihazdır. 

Puff Bar’lar, genel olarak çeşitli tat ve aroma seçenekleriyle sunularak kullanıcıların damak zevklerine uygun aromaları seçmelerine olanak tanıyor. Meyve, tatlı, nane veya mentol tatları gibi çeşitler mevcut.

Puff Bar Nedir?

Puff Bar, tıpkı Vozol gibi tek kullanımlık bir elektronik sigara türüdür. Puff Bar’ın içeriğinde, elektrik akımıyla ısıtıldığında likiti buharlaştıran bir ısıtıcı bobin ve cihazın enerji sağlamasını sağlayan bir pil bulunuyor. 

Tek kullanımlık olan bu cihazlar, genellikle şarj edilemez ve likitleri yeniden doldurulmaz. Bazı kullanıcılar ise ekonomik nedenlerle yeniden dolum yapmayı tercih edebilirler. Bu durumda cihazı, dikkatli bir şekilde açmak ve likiti uygun şekilde yerleştirmek gerekiyor. Ancak bu işlem, belirli riskler taşır ve cihazın performansını büyük oranda etkiler.

2024 Güncel Puff Bar Fiyatları

Dolar kuruna bağlı olarak değişen Puff bar fiyatları güncel verileri;

Puff Bar ModelFiyat
Puff Bar 1600 Çekim260 TL
Puff Bar 2000 Çekim320 TL
Puff 3500 Çekim335 TL

Puff Bar Nasıl Kullanılır?

Puff Bar’ın kullanımıda Vozol gibi oldukça basit ve kullanıcı dostudur:

• İlk aşama: Bu ürün, kutusundan çıkarıldığında kullanıma hazır bir şekilde gelir. Herhangi bir hazırlık işlemi gerekmez.

• Aktif hale getirme: İlk kullanımdan itibaren içerisinde yer alan mekanizma aktif hale gelecektir. Mekanizmayı çalıştırmak için ağızlığı, ağzınıza yerleştirin ve bir nefes çekin. Genellikle 3 ile 5 saniye nefes çekmek yeterli olacaktır.

• Kullanım: Cihaz, nefes alındıktan sonra buhar üretmeye başlayacaktır. Bu ürün, nefes sensörü sayesinde otomatik olarak buhar üretir. Bu yüzden herhangi bir düğmeye basmanıza gerek yoktur.

• Likit dolumu: Bu ürün, likit dolumlarına uygun değildir. Bunun yerine kullanımı tamamlandığında yeni bir ürün satın almanızı öneririz. Ürünün kullanımı sırasında kullanıcıların, damak zevklerine uygun aroma seçimine dikkat etmelerini tavsiye ediyoruz. Ayrıca geleneksel sigara kullanıcıları için sigarayı bırakma sürecinde destekleyici bir araç olarak da bu ürün tercih edilebilir.

Yorum yapın